Диско 80-х і 70-х

Disco

Ностальгічна музика, яка так щільно увійшла в наше життя, що ми вже не можемо бути до неї неупередженими. Abba, Arabesque, Boney M, C.C. Catch, Modern Talking, Bee Gees, Ottawan.

Ця музика продовжує жити своїм повноцінним життям уже понад 40 років. Вона, як і раніше, актуальна і не припиняє радувати мільйони шанувальників по всій країні.

Диско стало втіленням нестримної енергії та абсолютної радості. Дзеркальні кулі та неонові вогні стали стандартом дискотечного декору, а драйвовий ритм і живі оркестровані мелодії – невід’ємними елементами сучасних популярних пісень.

Усі, кому пощастило рости і дорослішати в 70-ті та 80-ті, з посмішкою згадують ці золоті роки. У нас, як і раніше, улюблена частота в приймачі, самостійно зібраний плейлист на флешці в машині, а в гардеробі, як частинка чогось вічного, ще лежать розкльошені джинси, смугасті гетри, висить кольоровий піджак і акуратно покладені в коробку туфлі на товстих підборах.

Диско завжди було музикою найбільш відв’язних і гедоністичних вечірок. Його назва тісно пов’язана з появою перших у світі повноцінних дискотек, коли танці вийшли на рівень масової розважальної індустрії. Примітно, що й донині для веселощів ми обираємо саме диско 80-х і другої половини 70-х.

Toto Cutugno, Baccara, Bad Boys Blue, Alphaville, Savage, C.C. Catch, Ottawan, Arabesque (Michaella), Boney M продовжують свою успішну гастрольну діяльність, виступаючи як на найбільших танцювальних майданчиках, так і на ексклюзивних приватних заходах. Ці знамениті артисти вже не один десяток років ототожнюються з найкращим і найвишуканішим, надаючи подіям винятковості та неповторної атмосфери.

1970s-disco

Якраз в епоху 70-х – 80-х настав час розвитку діджей-культури, що сильно позначилося на музиці диско. По-перше, з’явилися програмовані драм-машини, які успішно замінили барабанщиків, зробивши ритм потужним і чільним. По-друге, найширшого застосування набули синтезатори, що стали сильною основою для інструментальної частини пісень. І, по-третє, поява семплерів задала те нове звучання, без якого вже не обходиться вся сучасна поп-музика (приклад, бас-лінія в пісні Donna Summer “I Feel Love”, записана італійським продюсером Джорджіо Мородером).

На сьогоднішній день диско є найбільш танцювальним, феєричним і видовищним напрямком у музиці, надаючи публіці цілком насолоджуватися святом!

Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company