Сергій Федотов – ведучий і діджей

Сергей Федотов

Успіх Сергія Федотова багато в чому завдячує його вродженій харизмі. Життєрадісний скептик із безцінним життєвим досвідом. З ним завжди свято і гарний настрій. Тому, де б Федотов не виступав, позитивний настрій гарантовано!!!

Сергій Федотов має унікальну особливість викликати прихильність до себе і захоплювати своєю індивідуальністю. Зрілий, знає безліч життєвих секретів, він з легкістю знаходить підхід до людей.

Сергей Федотов

Чи то випускний у школярів, чи то ювілей, корпоратив або весільне свято, Федотов тонко відчуває настрій публіки і точно передбачає її бажання. Він завжди більше, ніж ведучий. Сергій Федотов – головна шоу-програма вечора.

Будучи ведучим найпопулярнішого в Україні радіошоу “Будильник” на “Русском радио Україна”, він регулярно бере участь у багатьох публічних заходах своєї радіостанції по всій країні і не обмежується роботою ведучим на фестивалі “Джаз Коктебель” і відбірковими турами Євробачення.

Кирилл Капустин и Сергей Федотов
Monatik і Віра Брежнєва в гостях у Кирила Капустіна і Сергія Федотова на Русском радио Україна

Працюючи з Федотовим, Ви з легкістю придумаєте тематику свого свята, складете відповідний сценарний план і отримаєте море задоволення від спілкування з цією людиною.

Дивно, що навіть звичайні тематичні конкурси в його проведенні сприймаються по-новому і як ніколи захопливо. Тому всі заходи за участю Сергія проходять цікаво і завзято.

Щоб замовити Сергія Федотова на своє свято, зателефонуйте нам за номером (044) 229-22-11 або 067-547-32-75.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company