Замовити діджея: послуги діджея на весілля, корпоратив, День народження

Заказать диджея Киев

Ви можете швидко і вигідно замовити діджея на свято з низки причин:

 • широкий вибір стилів музики діджея (від клубної до поп-музики, музика різних епох (диско 70-80, лихі 90-ті, 2000-ті), індивідуальні плейлисти) – Ви можете бути впевнені, що діджей гратиме музику, яка подобається гостям;
 • багатий діджейський досвід понад 20 років, що дозволяє створити атмосферу і забезпечити гарний настрій на заході;
 • винятковий професіоналізм у роботі;
 • великий вибір професійної апаратури для будь-якого заходу (звук, світло, спецефекти);
 • вартість виступу діджея залежить багато в чому від обладнання і починається від 10 000 грн (до 20 гостей на заході);
 • будь-які супутні послуги за бажанням замовника – індивідуальний підбір звукового, світлового обладнання, індивідуальні плейлисти, спецефекти (метафан, дим-машина, мильні бульбашки, VJ, тощо).

Послуги діджея

Ми надаємо якісні послуги професійних діджеїв Києва, які забезпечать першокласну музику і атмосферу будь-якому Вашому заходу: весіллю, корпоративу, Дню народження і т.д. Можете бути впевнені, що робота діджея з команди bestDJs сподобається всім гостям свята.

Переваги bestDJs

При підборі музики на кожну вечірку ми використовуємо новітні технології із застосуванням штучного інтелекту:

 • наші роботи регулярно аналізують музичні вподобання українців – ми точно знаємо, які конкретно пісні слухають зараз у 2024 році як у Києві, так і по всій Україні;
 • глибокий аналіз величезної кількості даних, і в результаті впорядкований список пісень у міру їхньої популярності.

Цей унікальний продукт створювався в 2018 році виключно для діджеїв bestDJs, щоб йти в ногу з часом і надавати своїм клієнтам по-справжньому популярну і затребувану музику в будь-якій кількості.

За підсумком вся актуальна музика для свята вже в ручному режимі розбивається на окремі категорії під різні смаки аудиторії. Завдяки такому інноваційному інструменту діджей на святі вільно підлаштовується під будь-яку публіку.

Для свята радимо замовляти діджея з апаратурою, щоб мати якісне і досить потужне звучання музики на вечірці. Технічне обладнання підбирається виходячи з побажань і бюджету замовника. Уся техніка професійна та обслуговується належним чином.

Діджей на замовлення в Києві приїжджає завчасно з командою техніків, щоб заздалегідь підключити всю апаратуру, перевірити її та налаштувати для подальшої роботи. По закінченню заходу все обладнання відключають і забирають спеціально підготовлені люди.

Ціна за послуги діджея на свято формується виходячи з:

 • Дати проведення івенту. Наприклад, новорічні та передноворічні вечірки, у вихідні і т.д. завжди вище в ціні.
 • Кількості обладнання, якщо Ви вирішили замовити діджея з апаратурою.
 • Тривалості виступу. Так, заходи на цілий день коштують дорожче стандартних свят на 5-6 годин.
 • Транспортних витрат. Виїзні заходи за межі Києва включають додаткові витрати на перевезення обладнання.

Мінімальна ціна послуг діджея в Києві становить 10 000 грн.

Ви можете швидко замовити діджея на захід за телефоном (044) 229 – 22 – 11 або +380(67) 547 – 32 – 75. Щоб не витрачати свій час на пошуки і вибір відповідного DJ для Вашого свята – достатньо замовити діджея тут і зараз.

Свадьба

Діджей на весілля в Києві

Діджей на весіллі – ключовий учасник цього великого свята, тому що від нього залежить настрій молодят і гостей.

Замовляючи діджея на весілля в Києві, Ви гарантовано отримуєте професійні послуги:

 • DJ, який працює без перерви весь захід стоячи на ногах, а не сидячи на стільці;
 • різноманіття найкращої популярної музики: зустріч гостей, виїзна церемонія, застілля, конкурси, дискотека;
 • звукове та світлове обладнання, спецефекти (дим, метафан, тощо);
 • повне занурення в атмосферу веселого і казкового весілля.

Діджей і ведучий завжди працюють у міцній зв’язці, тому гнучкість і професіоналізм обох на першому місці. Рекомендується замовляти тамаду і DJ на весілля, але можна також тільки діджея для весілля.

Ціна діджея на весілля в bestDJs починається від 15 000 грн. Залежно від масштабів свята – кількості апаратури, спецефектів, світлових приладів, – бюджет заходу зростатиме. Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

 

Корпоратив

Діджей на корпоратив у Києві

Кожній серйозній компанії потрібен професійний діджей на корпоратив, адже хороша музика гарантує успіх корпоративного свята, а отже, чудовий настрій і веселу атмосферу.

Смачна їжа – базова потреба на вечірці, але цього недостатньо для повноцінного відпочинку цілого колективу. А першокласні ведучий і діджей на корпоратив – запорука успішного проведення заходу.

Ми також часто працюємо на корпоративних заходах, які проходять у форматі коктейльних вечірок: шведський стіл, гості вільно спілкуються і танцюють під музику діджея. Такий корпоратив має місце, якщо:

 • маленький, але згуртований колектив не більше 20 осіб;
 • немає достатнього бюджету на професійного ведучого і коштовну шоу-програму.

Ціна послуг професійного діджея на корпоратив у Києві починається від 10 000 грн і багато в чому залежить від кількості обладнання, тривалості роботи, віддаленості від столиці та сезону. Так новорічний корпоратив у п’ятницю напередодні Нового року буде найдорожчим за інших рівних умов.

Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

День рождения

Діджей на День народження в Києві

Щоб успішно відзначити День народження або ювілей, потрібно ретельно підбирати артистів на це свято. Якщо Ви віддаєте перевагу сучасному формату заходів, то безумовно діджей на День народження обов’язковий.

DJ з bestDJs – зразок, як повинен працювати діджей на Дні народження і яка музика повинна звучати.

Усі хочуть хорошу музику, і хочуть не на годину чи дві, а на цілий вечір. Та й чи існує визначення хорошої музики? Ми використовуємо інноваційні технології, завдяки яким знаємо, які конкретно пісні слухають люди в 2024 році, а отже, граємо ці пісні, попередньо погодивши формат із замовником.

Найчастіше багато хто робить помилку, намагаючись знайти в одній особі ведучого, діджея, співака і музиканта. Річ у тім, що якою б талановитою не була людина, якісно на високому рівні можна виконувати лише один вид роботи.

Тому найкращий варіант, але дорожчий, – ведучий працює в парі з діджеєм, розбавляючи програму невеликими виступами артистів різних жанрів. Це завжди дуже красиво, динамічно і насичено.

Яким би не був Ваш бюджет на День народження, рекомендується спершу замовляти діджея, потім ведучого, і потім вже згідно зі сценарієм заповнювати вечір оригінальною шоу-програмою.

Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

Найкращого діджея на День народження в Києві можна замовити у нас за телефоном (044) 229 – 22 – 11 або +380(67) 547 – 32 – 75.

Замовити діджея

Замовити діджея на вечірку в Києві дуже просто і зручно, тому що ми знаємо, як все має бути і що для цього потрібно.

Послуги діджея залежать від особливостей заходу: на презентаціях один формат, на весіллях або корпоративах зовсім інший. Але яким би не було у Вас свято, ми забезпечимо найкращий результат.

 

Щоб дізнатися фінальну ціну і замовити діджея, Вам потрібно зателефонувати нам за номером у Києві (044) 229 – 22 – 11 або +380(67) 547 – 32 – 75 чи надіслати лист за адресою info@bestdjs.com.ua .

Ми працюємо виключно за передоплатою (50%). Передоплата є підтвердженням бронювання дати свята та діджея з апаратурою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company