House музика для приватних вечірок

Сьогодні це наймодніша і найзатребуваніша клубна електронна музика. Хаус породили діджеї ще 60 років тому, і зараз в еру танцювальної музики він є чільним стилем з безліччю напрямків.

Усі найпопулярніші клуби Києва, що пропонують своїм відвідувачам тільки найкраще, як музичну політику обрали саме хаус. Через свою масовість і доступність сприйняття ця музика заполонила всі основні сегменти нашого життя.

Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

Так склалося історично, що хаус став першою музикою, яку почали грати діджеї. Звідси й асоціація цього стилю з ними – справжніми героями вечірок.

У ньому класичний танцювальний ритм, захоплена соул-тематика і фанковий грув – складно придумати більш досконалу танцювальну музику. Хаус тісно переплітається з диско, до того ж своїми елементами вони прекрасно доповнюють один одного.

За свою багаторічну історію ця музика зазнала безліч змін і нині розділилася на велику кількість напрямків. Це зробило її більш зручною для всіляких видів заходів, коли ставиться певна мета і посил.

Незважаючи на свою багатогранність, хаус-музика, як і раніше, ототожнюється з першокласними і модними подіями. Майже 20 років вона була в андеграунді, будучи привілеєм обраних, а згодом стала звичкою і правилом хорошого тону.

Хаус став першим популярним напрямком в електронній музиці. Головним двигуном його прогресу завжди була найпотужніша діджей-культура, яка постійно пропонує революційні рішення. Цей стиль завжди буде випереджати час, одночасно залишаючись новатором і законодавцем моди.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company