Переваги bestDJs над конкурентами

  1. Великий діджейський досвід понад 20 років, що дає змогу створити атмосферу і забезпечити гарний настрій на заході.
  2. Широкий вибір стилів музики діджея (від клубної до поп-музики, музика різних епох (диско 70-80, 90-ті, 2000-ті), індивідуальні плейлисти). Ви можете бути впевнені, що діджей гратиме музику, яка подобається гостям.
  3. Застосування штучного інтелекту, завдяки якому ми знаємо які конкретно пісні слухають люди в 2023 році в Україні.
  4. Професіоналізм у роботі. Професійна DJ-апаратура (програвачі, пульти, контролери Pioneer), безшовні переходи між треками, жодних заготовлених міксів. Діджей займається тільки роботою діджея – грає музику, а, наприклад, усіма технічними питаннями займаються спеціально навчені техніки.
  5. Великий вибір професійної апаратури для будь-якого заходу (звук, світло, спецефекти).
  6. Будь-які супутні послуги за бажанням замовника – індивідуальний підбір звукового та/або світлового обладнання, індивідуальні плейлисти тощо.

При підборі музики на кожну вечірку ми використовуємо новітні технології із застосуванням штучного інтелекту:

  • наші роботи регулярно аналізують музичні вподобання українців – ми точно знаємо, які конкретно пісні слухають зараз у 2023 році як у Києві, так і по всій Україні;
  • глибокий аналіз величезних об’ємів даних, і в результаті впорядкований список пісень за їх популярністю.

Цей унікальний продукт створювався в 2018 році виключно для діджеїв bestDJs, щоб йти в ногу з часом і надавати своїм клієнтам по-справжньому популярну і затребувану музику.

Наші роботи щомісяця збирають десятки гігабайт статистичних даних про музику, яку слухають люди. Жодна людина у світі не здатна опрацювати такий обсяг інформації і тим більше переслухати – життя не вистачить. Робот же з легкістю це робить, групує і впорядковує пісні.

За підсумком вся актуальна музика для свята вже в ручному режимі розбивається на окремі категорії під різні смаки аудиторії. Завдяки такому інноваційному інструменту діджей на святі вільно підлаштовується під будь-яку публіку.

Для тематичних вечірок ми керуємося особистими смаками та багаторічним досвідом.

bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company