Вечірка в стилі 90-х

90-ті
Вічні хіти, які ще довгий час зберігатимуть свою актуальність. Army of Lovers, DrAlban, 2Unlimited, Mr President, E-Type, Backstreet Boys, Haddaway, Corona…

Це музика нашої юності та молодості, яку хочеться пам’ятати завжди! Це, наче солодке і добре дитинство, наповнене радістю і щастям. Саме в 90-ті роки ми мріяли стати іншими, зростали, вчилися, і музика ототожнювала для нас світ кращий і благополучний.

Сьогодні все змінилося, а хіти 90-х назавжди залишаться в наших серцях. Ми любимо зібратися колективом однодумців і згадати шалені часи під улюблену музику.

У нашій пам’яті, як і раніше, обкладинки улюблених касет і дисків, а в машині флешка з музикою 90-х. Все ті ж мелодії і слова, які супроводжують наше життя. Це звички, які залишаються назавжди. Музика допомагає знаходити близьких людей.

Вечірка 90-х

Ми зібрали відмінну колекцію іноземної музики 90-х, щоб повною мірою відтворити атмосферу тих незабутніх років.

Тоді музична індустрія ще не мала такого рівня розвитку як сьогодні, тому пісні були сповнені сенсу, позитивних емоцій і любовного настрою, а музика – запам’ятовувалася, була танцювальною і мелодійною.

90-ті в нашій країні – це була нова епоха в житті всього народу, і ми з радістю вчилися всьому новому.

Тоді з’явилися на ринках компакт-диски, у телевізорах MTV і VIVA, у комп’ютері інтернет, хлопчачі бойс-бенди (Backstreet Boys, Five, Westlife), і якраз у 90-ті роки почався розквіт електронної музики (Prodigy, Bjork, Fatboy Slim, Portishead, The Chemical Brothers).

Усе-таки це були щасливі часи, які ми не хочемо забувати і щоразу згадуватимемо про них під музику 90-х!

Конкурентна перевага bestDJs, що вигідно відрізняє нас від інших діджеїв.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company