Діджей Леонід Потьомкін (радіо П’ятниця / Шансон)

Леонид Потемкин

Справжній представник шансону – найбільш значущої епохи в музичній культурі. Старожил на радіо і безперечний авторитет у галузі музики!

Особистість Леоніда Потьомкіна давно викликає особливий інтерес у багатьох радіослухачів. Цей діджей саме ототожнення шансону – його голос, манери, музичний смак.

Будучи тонким знавцем своєї справи, Потьомкін домігся великої популярності і пошани у своїх шанувальників. Опанувавши діджейське ремесло, він з успіхом виступає на приватних заходах, виводячи шансон на новий рівень!

Я багато разів спостерігав за роботою діджея і завжди хотів це спробувати. Ба більше, ще ніхто не крутив шансон настільки професійно, щоб гордо називатися диск-жокеєм! Самі небеса мені твердили: “Льоня, це маєш зробити ти!”

Пропрацювавши на “хорошому радіо” Шансон понад 15 років, у 2019 році Леонід Потьомкін перейшов у студію радіо “П’ятниця”. Через нього проходить величезна маса привітань і замовлень улюблених пісень по радіо. Люди довіряють цьому діджею грати найдушевніше – мелодії свого серця.

Шанувальники шансону проживають своє життя в піснях, і я щиро радий, що можу радувати таких людей.

Володіючи бездоганним музичним смаком і виразним словом, Леонід Потьомкін майстерно вибудовує свою програму, концентруючи увагу гостей на головному. Вся його музика – поезія про прості, але водночас важливі речі, це ставлення до життя, властиве тільки шансону.

Слов’янська душа – широка за своєю природою. Наші люди вміють і люблять веселитися по-справжньому! І кращої музики, ніж шансон, для цього не знайти!

Завдяки Леоніду Потьомкіну стало можливим влаштовувати приватні заходи, де збираються близькі люди і лунає “хороша” музика, така сама, як на радіо і з тим самим діджеєм.

Ця унікальна можливість стала привілеєм обраних – тих, хто живе шансоном. Потьомкін на всю Україну один, і тільки він володіє ексклюзивною колекцією музики і професійними діджейськими навичками. Він єдиний, хто за допомогою шансону вміє робити свято яскравим, веселим і запальним!

Так само, як талановитий композитор пише пісні та музичні альбоми, так само Леонід Потьомкін вибудовує програму своїх виступів. Це йде з самої глибини душі, де пісні, що плавно змінюють одна одну, розповідають веселу історію великого торжества. Таким чином кожне свято стає унікальним і неповторним.

Коли стоїть вибір між діджеєм і живими музикантами, то кращими за Потьомкіна можуть бути тільки знамениті артисти, чию музику він грає. У всіх інших випадках цей діджей перевершує в усьому: якість і різноманітність музики, тривалість виступу (не обмежується), відсутність додаткового діджейського обладнання (у Потьомкіна своя апаратура, яка підключається до загальної звукової системи) і при цьому доступний гонорар!

Замовити діджея Леоніда Потьомкіна на своє свято можна за телефоном 067-547-32-75 або (044) 229-22-11 (Київ).

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company