DJ U-RA

DJ U-RA

DJ U-Ra (діджей Юра / Юрiй Михальчук) – досить впливова особистість в українській діджей-культурі. 20 років активної роботи на професійній сцені з географією виступів від Марокко до Мальдів. Універсальний діджей, здатний працювати на будь-яких заходах і реалізувати всі без винятку музичні ідеї!

За спиною діджея U-Ra багатий творчий і організаційний досвід: вечірки KissFM, директор і головний редактор кращого світового журналу про діджей-культуру DJmag (українське видання); продюсер радіошоу “FUNKFUSION” на радіо “Ренесанс” (96,8FM), голова букінгу KissFM, безліч саундтреків до німих фільмів.

Кар’єра діджея U-Ra почалася 2000 року в легендарному київському клубі ULTRA, тоді ж стартувало продюсування перших радіошоу на радіо SuperNova. Пізніше DJ U-Ra почав організовувати концерти на Дні народження радіо KissFM (ATB, Chicane, Darude).

Завдяки тісним зв’язкам у британському клубному бізнесі 2005 року DJ U-Ra проводить перший в Україні фестиваль Godskitchen, а вже 2008-го починає випускати найпопулярніший журнал про діджей-культуру DJmag.DJmag

Тим часом з 2006 року на Ренесансі 96.8FM виходить його найпопулярніше радіошоу “FUNKFUSION”.

2009 рік ознаменувався його успішними концертами і вечірками на Гогольфесті, а 2011 року діджей U-Ra пише саундтрек до фільму “Два дні”.

Після успішної презентації в Мистецькому Арсеналі за участю симфонічного оркестру пішли звукові доріжки до фільмів “Сумка дипкур’єра”, “Боротьба велетнів”, “Діти i голуби”, “Дніпрельстан”, “Мовчи смуток, мовчи” (Чардинін), “11” (Дзиґа Вертов), “Отелло”, “Провокатор”, “Мультаґітпроп”, “Дядечкова квартира”, “Ягідка кохання”.

У 2012 році він створює букінг-агенцію на радіостанції KissFM – найбільшу в Україні агенцію з продажу діджеїв, а 2015-го виступає членом журі на Першому всеукраїнському турнірі світла і звуку LVSdesign, пізніше його головою.

Щорічно DJ U-Ra бере участь у різних проєктах, постійно розширюючи свою діджейську та організаційну активність. Будь-які нестандартні ідеї в організації свят і діджеїнгу завжди знаходять все нові втілення.

Щоб замовити діджея, зателефонуйте нам за номером +38067-547-32-75 або (044) 229-22-11 (Київ). Ми працюємо щодня з 9:00 до 20:00.DJ U-RA

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
bestDJs - The Best Ukrainian DJ Company